Moderní praní 21. století

Vyznat se v tom, co je v moderní domácnosti „in“, bývá náročné. Inovace pokračují a my se nestačíme divit, co všechno se nám nabízí. A novodobé praní není výjimkou.

Hledáte pračku, která nejen spolehlivě vypere oblečení, ale zároveň dokáže zaujmout na první pohled? AddWash od Samsungu splňuje obojí. Její nádherný čistý design vynikne ve vaší domácnosti a vytvoří dokonalý soulad s ostatním interiérem, ať máte pračku umístěnou kdekoliv. Díky druhým dvířkům jsou AddWash nejen nepřehlédnutelné, ale v porovnání se všemi ostatními pračkami jsou naprosto unikátní. Svým majitelům totiž umožňují přidat zapomenut oděv, ale i aviváž kdykoliv během pracího cyklu.

Zatoulaná ponožka pod postelí tak už nemusí čekat na další prací várku a vy nemáte starosti navíc. AddWash tak šetří váš čas, který můžete věnovat své rodině či přátelům.
AddWash disponují těmi nejinovativnější technologiemi, které novodobé praní nabízí. S EcoBubble vyperete prádlo při mnohem nižších teplotách, na jaké jste byly dosud zvyklé, a to díky aktivní pěně, která se do tkaniny dostává rychleji a hlouběji, čímž se šetří energie i materiál. A pokud jste dosud zápasili s extrémními nečistotami, s technologií Bubble Soak jednoduše umožníte vašim oblíbeným kouskem nasáknout bublinami, které odstraní i ty nejintenzivnější skvrny.

Na dlouhou životnost pračky se můžete spolehnout díky motoru s digitálním invertorem, na který automaticky dostáváte až 10-letou záruku. S funkcí Speed ​​Spray odstřeďuje pračka rychleji a oblečení je dokonale vyprané již za 59 minut. A díky aplikaci Smart Control budete na svém smartphonu vidět průběh pracího cyklu, který máte možnost ovládat na dálku.

Plánujete kupovat novou pračku a trváte na tom, aby byl spotřebič osvědčený? Až 98% dotázaných uživatelů se již stalo, že zapomněli vložit do pračky kus prádla, který původně chtěli vyprat. S AddWash je problém vyřešen. Můžete ho tam vložit i později.